Valmieras 2. pasta nodaļa no 1. aprīļa sāk darbu jaunās telpās Brīvības ielā 2a

Valmieras 2. pasta nodaļa

No 2022. gada 1. aprīļa Valmieras 2. pasta nodaļa (iepriekš – Viesturu pasta nodaļa) sāks darbu jaunās telpās Brīvības ielā 2a. Jaunās telpas atrodas klientiem ērtā vietā un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem, nodrošinot pieejamību klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem. Pasta nodaļas darbalaiks paliek nemainīgs, tā strādās pirmdienās–piektdienās no plkst. 7.30 līdz 17.00.

No 1. aprīļa Valmieras 2. pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās Brīvības ielā 2a, nodrošinot pasta pakalpojumu sniegšanu patīkamākā vidē ar atjauninātu preču sortimentu. Jaunās telpas ir ērti pieejamas visiem klientiem – arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.