Valmierai ir jauna mājaslapa!

Pienākusi ilgi gaidītā diena – Valmierai ir jauna mājaslapa!

Esam rūpīgi strādājuši, lai jaunā mājaslapa atbilstu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātajām prasībām – nodrošināta ērta piekļuve un pieejamība personām ar invaliditāti un vecākiem cilvēkiem, kā arī citām sabiedrības grupām, kam nepieciešami pielāgojumi mājaslapas satura uztveršanai un izpratnei.

Kas ir mainījies jaunajā mājaslapā:

  • Mājaslapai mainīts uzsvars, vairāk stāstot par pakalpojumiem;
  • Mainīta struktūra, pārkārtotas sadaļas;
  • Ieviesta Valmieras pilsētas identitāte, krāsas izvēlētas tādas, lai nodrošinātu atbilstošu krāsu kontrastu;
  • Mājaslapa ir pielāgota kā datora, tā mobilo ierīču ekrāniem;
  • Mājaslapa ir viegli administrējama un ērti lietojama kā iedzīvotājiem, tā pašvaldības darbiniekiem, kuri ikdienā publicē un maina saturu www.valmierasnovads.lv;
  • Mājaslapa ir veidota tā, lai jau drīzumā tā būtu pielāgojama jaunajam Valmieras novada konceptam;
  • Valmiera.lv ir izveidota kā ilgtspējīga un mainīgajiem apstākļiem pielāgoties spējīga mājaslapa! Jau no 1.jūlija mājaslapas domēns būs www.valmierasnovads.lv.

Svarīgi! Ja iepriekš biji pieteicies jaunumu saņemšanai savā e-pastā un vēlies tos saņemt arī turpmāk, aicinām pieteikties jaunumiem šeit. Ikvienu interesentu aicinām to darīt, lai ātrāk uzzinātu par Valmierā un novadā notiekošo, kā arī par pašvaldības pakalpojumu piedāvājumu un aktualitātēm.

Pēc iedzīvotāju aptaujām Valmieras mājaslapa ilgus gadus nemainīgi ir prioritārais un pirmais iedzīvotāju informācijas avots par Valmierā notiekošo. Centīsimies arī turpmāk to veidot kā aktuālas un uzticamas informācijas kanālu, tikai jau mūsdienīgā un pieejamā dizainā. Katrām pārmaiņām ir nepieciešams savs pielāgošanās laiks, dosim to arī jaunajai mājaslapai un ļausim tai iejusties mūsu ikdienā.

Mājaslapa joprojām ir izstrādes stadijā, tāpēc ne viss saturs šobrīd ir pieejams. Tas tiks publicēts pakāpeniski.