Valmierā zemessargi pilnveidos aizsardzības iemaņas

23. martā Valmierā, militārās bāzes “Kaugurmuiža” apkārtnē, notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes zemessargu speciālistu apmācība.

Apmācības Zemessardzē pamatā notiek brīvdienās, kad zemessargiem ir iespēja veltīt savu brīvo laiku praktisko aizsardzības iemaņu pilnveidošanai un Latvijas drošības stiprināšanai.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju.

Lai pievienotos Zemessardzei, kandidātam jāsazinās ar tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 1811, aizpildot anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze, rakstot uz e-pasta adresi vai personīgi ierodoties savai mācību vai dzīvesvietai tuvākajā vienībā. Uzzini vairāk tīmekļvietnēs: www.zs.mil.lv .

Iedzīvotāju ievērībai!
Uzdevumu veikšanai karavīri un zemessargi pārvietosies pa koplietošanas un meža ceļiem ar militāro bruņutransportu. Apmācībā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet nerada draudus veselībai un dzīvībai un nenodara bojājumus videi.

Zemessardze aicina iedzīvotājus neuztraukties, redzot zemessargu pārvietošanos, un ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumos aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 28619184.

Foto: A. Stračinskis.

Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Lelde Krancmane
Tālr.28619184
Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi