Valmierā zemessargi pilnveidos aizsardzības iemaņas

10. un 11. februārī Valmierā, militārās bāzes “Kaugurmuiža” apkārtnē, notiks Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona bruņutransporta apmācība.

Uzdevumu veikšanai karavīri un zemessargi pārvietosies pa koplietošanas un meža ceļiem ar militāro bruņutransportu.

Apmācība Zemessardzē pamatā notiek brīvdienās, kad zemessargiem ir iespēja veltīt savu brīvo laiku praktisko aizsardzības iemaņu pilnveidošanai un Latvijas drošības stiprināšanai.

Zemessardze aicina iedzīvotājus neuztraukties, redzot zemessargu pārvietošanos, un ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumos aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 28619184.

Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju.

Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona atbildības teritorijā atrodas Valmieras, Smiltenes un Valkas novads, kā arī Salacgrīvas, Staiceles, Alojas, Braslavas un Brīvzemnieku pagasts. Lai pieteiktos dienestam, iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 1811, rakstīt uz e- pastu , ierasties Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljonā Valmierā, Cēsu ielā 54 vai aizpildīt anketu www.klustikaravirs.lv/dienests-zemessardze.

Foto: A. Stračinskis

Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljona
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Lelde Krancmane
Tālr.28619184
Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi