Valmierā viesojies Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē viceprezidents Reinis Dancis

Trešdien, 15. jūnijā, Valmierā darba vizītē viesojās Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē viceprezidents Reinis Dancis. Vizītes mērķis bija pārrunāt sadarbību, kā, attīstot dažādus sporta notikumus, aicināt tajos piedalīties ārzemēs dzīvojošos latviešus un stiprināt viņu piederību Latvijai.

Trešdien, 15. jūnijā, Valmierā darba vizītē viesojās Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē viceprezidents Reinis Dancis. Vizītes mērķis bija pārrunāt sadarbību, kā, attīstot dažādus sporta notikumus, aicināt tajos piedalīties ārzemēs dzīvojošos latviešus un stiprināt viņu piederību Latvijai.

Vizītes sākumā Reinis Dancis tikās ar Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāvjiem, uzzinot vairāk par plānotajiem darbiem. Viesojoties Valmierā un apmeklējot Valmieras novada pašvaldību, Valmieras Olimpisko centru un Jāņa Daliņa stadionu, kā arī tiekoties ar Valmieras Bertānu basketbola skolas pārstāvjiem, viņš guva priekšstatu par šeit esošajām iespējām sporta norišu rīkošanai. Vizītes noslēgumā Bertānu ģimenes basketbola laukumā norisinājās draudzības basketbola spēle, piedaloties Bertānu Valmieras basketbola skolas un Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem, kā arī Latvijas bērnu nometnes “Personības akadēmija” dalībniekiem.

Darba vizītē kopā ar Reini Danci Valmierā viesojās arī Pasaules Brīvo latviešu apvienības valdes locekle Kristīne Saulīte.

Reinis Dancis ir Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē viceprezidents, liels sporta, tostarp basketbola, entuziasts. Reiņa Danča tēvs Miķelis Reinis Dancis bija Austrālijas basketbola izlases sastāvā, piedaloties olimpiskajās spēlēs Tokijā 1964. gadā un Meksikā 1968. gadā.

FOTOGALERIJA