Valmierā un Kocēnos notiks pasākums ģimenēm “Esi sveika, vasariņa!”

Laiks vasarai! Vēl tikai pavisam nedaudz un klāt ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks. To aicinām iesākt aktīvi un kustīgi, piedaloties pasākumā ģimenēm “Esi sveika, vasariņa!”, kas 1. jūnijā norisināsies Valmierā un Kocēnos.
1.jūnijā no plkst. 15.00 ikviens aicināts uz Jāņparku, kur varēs veikt fotoorientēšanās uzdevumus, piedalīties izzinošās un radošās aktivitātēs kopā ar Jāņparka biedrības, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Valsts policijas pārstāvjiem. Pasākumu vadīs un ar muzikāliem sveicieniem klātesošos iepriecinās Mikus Frišfelds.
Savukārt no plkst. 18.00 Kokmuižas promenādē, Kocēnos, aicinām uz pasākuma “Esi sveika, vasariņa!” turpinājumu – tur varēs noskatīties koncertuzvedumu “Kā krāsas mūzikas instrumentus spēlēt mācījās” un iesaistīties dažādās radošās aktivitātēs. Uzveduma stāstu veido dziedātājas un dziesmu autores Elīnas Krastiņas dzejoļi par to, kā divām krāsām – Zilajai un Baltajai – veicas ar dažādu mūzikas instrumentu spēles apguvi. Abas krāsas pašu spēkiem cenšas iemācīties spēlēt deviņus dažādus mūzikas instrumentus. Nepareizi tos spēlējot, krāsas iekļūst nepatikšanās. Mūzikas instrumenti izdveš dīvainas skaņas vai neskan vispār, un nebēdnīgās krāsas cenšas saprast, kāpēc tā notiek… Kādi tam bija iemesli, uzzināsi koncertuzvedumā “Kā krāsas mūzikas instrumentus spēlēt mācījās”!
Jāpiebilst, ka “Esi sveika, vasariņa!” maršrutu no Jāņparka uz Kocēniem iespējams veikt ar auto, velosipēdu vai dodoties pastaigā.


Pasākuma apmeklējums bez maksas.