Valmierā turpināsies skriešanas un soļošanas nodarbības

Lai skriešanas un soļošanas iesācējiem sniegtu pamata zināšanas un praktiskas iemaņas, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras sporta klubu “Burkānciems&Co” rīko bezmaksas skriešanas (soļošanas) nodarbības. Iedzīvotāju intereses dēļ siltos vakarus pavadīt svaigā gaisā veselīgā kustībā ikviens aicināts pieteikties jau otrajam nodarbību ciklam.

Nodarbības paredzētas pieaugušajiem un senioriem, kuri savā ikdienā vēlas ieviest regulāras fiziskās aktivitātes un uzzināt, kā plānot to intensitāti un apjomu, lai stiprinātu veselību un nenodarītu kaitējumu ķermenim. Dalībnieki gūs pietiekamas prasmes un zināšanas, lai fiziskās aktivitātes vēlāk turpinātu jau bez trenera klātbūtnes.

Nodarbību cikls (7., 9. un 14.jūnijs plkst.18.00–20.00) norisināsies grupās līdz 20 cilvēkiem Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā pieredzējušo sporta treneru un entuziastu Arta Ločmeļa un Ginta Trēziņa vadībā. Aicinām pieteikties, zvanot pa tālruni 29119651 vai sazinoties ar sporta klubu “Burkānciems&Co” līdz 7.jūnijam.

Trīs praktisko nodarbību laikā treneru vadībā apgūsi:

• kā izvēlēties sev atbilstošu aktivitātes veidu – skriet vai soļot;
• kā sagatavoties skriešanas vai soļošanas treniņam;
• kā plānot aktivitātes nedēļai, mēnesim un gadam;
• skriešanas un soļošanas izpildījumu – tehniku;
• kādas intensitātes un kāda apjoma aktivitātes izvēlēties, ņemot vērā dzīvesveidu, veselības stāvokli u.tml.

Mēs negatavosimies maratonam vai sprintam, bet būvēsim ceļu uz aktīvu un veselīgu ikdienu!