Valmierā trešo reizi notiks starptautiskās disku golfa sacensības “Innova Baltic Tour”

Disku golfa sacensības Valmierā

No 3. līdz 5. maijam Valmierā – Disku golfa parkā “Pauku Priedes” norisināsies Baltijā lielāko disku golfa sacensību “Innova Baltic Tour” otrais posms. Šogad sešās divīzijās piedalīsies rekordliels dalībnieku skaits – 184 spēlētāji, kuri trīs dienu garumā mērosies spēkiem par uzvaru katrs savā grupā.

Innova Baltic Tour Valmiera Open sacensību direktors un viens no disku golfa parka “Pauku Priedes” galvenajiem apsaimniekotajiem Gatis Rudiņš atzīst: “Ir milzīgs prieks un gandarījums, ka tik liela mēroga sacensības pie mums atgriežas gadu no gada. Tas ir apliecinājums, ka disku golfa kluba “Valmiera” biedru darbs trasē nes augļus. Šāda veida sacensības ir pa spēkam gan profesionāļiem, gan arī iesācējiem, kas pirmo reizi disku izmetuši salīdzinoši nesen. Aicinām ikvienu šajā nedēļas nogalē apmeklēt Disku golfa parku “Pauku priedes” un iepazīt disku golfu!” .

Disku golfa parku “Pauku Priedes” atbalsta – Valmieras novads, Kokmuižas alus, Sportland, “Vidzemes Mērnieks”, “LVKV nekustamie īpašumi”, “L.P Jana”, SIA “Aimasa”, “SCA”, “Jērs neZVĒRS“, PDGA, “LATVIJAS MEŽS”, “PROG apps”, “SPORTLAND”, “PRINTO reklāmas ražotne”.

Informāciju sagatavoja:
Reinis Bajors
Tel. 28636331