Valmierā tiks sadalītas “Ziemassvētku kauss 2021” godalgas

Pēc veiksmīgi aizvadītām vieglatlētikas pārbaudes sacensībām Jāņa Daliņa stadiona jaunajā vieglatlētikas manēžā šajā nedēļas nogalē, 17.–18.decembrī, par Ziemassvētku kausiem cīnīsies U16 un pieaugušo vecuma grupu sportisti (bez skatītāju klātbūtnes).

17.decembrī starts būs U16 grupas vieglatlētiem, bet sestdienā manēžu piepildīs pieaugušo vecuma grupu sportisti. Dalībai “Ziemassvētku kauss 2021” sacensībās pieteikušies arī Latvijas vadošie vieglatlēti individuālajās disciplīnās Gunta Vaičule, Agate Caune, Edvīns Hadakovs, Roberts Glazers u.c.

Ziemassvētku kausa sacensību programmā iekļautas šādas disciplīnas: 60m, 60 m/b, 300m, 2000m, augstlēkšana, tāllēkšana, lodes grūšana (17.decembrī); 60m, 60 m/b, 200m, 800m, 2000m, augstlēkšana, tāllēkšana, lodes grūšana (18.decembrī). 18.decembra programma papildināta ar U18 un U20 vecuma grupu sportistu dalību lodes grūšanā.

Nolikums pieejams šeit.

Sacensības organizē Valmieras Sporta skola sadarbībā ar Valmieras Vieglatlētikas klubu.

Informāciju sagatavoja:
Megija Stalberga,
Sacensību galvenā tiesnese