Valmierā tiks atklāta Latvijas Tenisa savienības kausa izcīņas 2021.gada sezona

Nedēļas nogalē, no 9. līdz 11. jūlijam, golfa un tenisa kluba “Avoti” tenisa kortos pie Valmieras notiks Latvijas Tenisa savienības (LTS) kauss sievietēm un vīriešiem – Valmieras posms. Valsts vadošie tenisisti par uzvaru uz māla seguma kortiem Valmierā cīnīsies jau sesto gadu pēc kārtas.

LTS kausa izcīņa tradicionāli norisinās vairākos posmos visā Latvijā, un šogad gods atklāt valsts mēroga tenisa sacensību sezonu ir Valmierai. Ievērojot stingrus epidemioloģiskās drošības pasākumus, turnīrs norisināsies no 9. līdz 11. jūlijam “Avotu” un “Vidzemes slimnīca” tenisa kortos.

Sacensību programma:
• Piektdien, 9.jūlijā, no plkst. 10.00 – priekšsacīkstes (“Avotu” un “Vidzemes slimnīcas” tenisa kortos)
• Sestdien, 10.jūlijā, plkst.10.00 – sacensību atklāšana (“Avotu” tenisa kortos), no plkst.10.30 – pamatturnīrs (“Avotu” un “Vidzemes slimnīcas” tenisa kortos)
• Svētdien, 11.jūlijā, no plkst.10.00 pusfināli un fināli (“Avotu” tenisa kortos)

Turnīru organizē Latvijas Tenisa Savienība kopā ar golfa un tenisa klubu “Avoti”. Sacensību ģenerālsponsors – Valmieras novada pašvaldība. Sacensību atbalstītāji: “SCO CENTRS” projektēšanas birojs, būvmateriālu veikals “BŪVE”, tirdzniecības centrs “Valleta”, bistro “”Valdeko”, reklāmas ražotne “PRINTO” un atpūtas parks “AVOTI”. Informatīvais atbalsts: ReTV, Radio TEV un Radio Skonto.

Informāciju sagatavoja:

Kristaps Matisons
Biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI”
www.avoti.com/teniss