Valmierā tiks atklāta jaunā “Sportland kausa” sacensību sezona

Sportland kauss 1.posms

13. janvārī Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā plkst. 12.00 startēs jaunā “Sportland kausa” sacensību sezona, kas sportistiem un treneriem paredz vairākus jaunumus.

Viens no 2024. gada sezonas jaunumiem ir “Sportland kausa” sacensību rekordi. Tie ir apkopoti kopš 2016. gada un par sacensību rekorda labošanu “Sportland” dāvinās 100 EUR dāvanu karti jaunajam rekorda īpašniekam.

Kā vēl viens sezonas jaunums ir treneru sezonas rangs. Katras disciplīnas 1.- 6. vietas ieguvēju treneri saņems punktus (1.v. – 10 p., 2.v – 8 p., 3.v. – 6 p.; 4.v. – 5 p., 5.v. – 4 p., 6.v. –3 p.) + katrs treneris, kura sportisti ierindosies zemāk par 6. vietu katrā no disciplīnām, saņems 1 punktu par katru dalībnieku ar piešķirtu vietu.

Sezonas kopvērtējumā uzvarēs treneris, kurš sakrās lielāko punktu skaitu. Neizšķirta rezultāta gadījumā augstāku vietu rangā iegūs treneris, kura audzēkņiem būs vairāk augstāk izcīnīto vietu.

Sacensību programmā iekļautas šādas disciplīnas:

  • U18 vecuma grupā – 200m, 800m, 60m/b, augstlēkšana, trīssoļlēkšana
  • Pieaugušie – 60m, 400m, 1500m, kārtslēkšana, tāllēkšana, lodes grūšana

Kopumā 2024. gadā “Sportland kauss” tiks aizvadīts četros posmos:

  • 13.01. Valmiera
  • 3.02. Rīga
  • 25.05. Valmiera
  • 8.06. Jelgava

Lai veicinātu sportistu dalību posmos, sacensību laikā visi startējošie dalībnieki piedalīsies arī “Sportland” balvu izlozē. 13. janvāra Valmieras sacensībās norisināsies arī izbraukuma tirdzniecība, kur būs iespēja iegādāties arī vieglatlētikas naglenes, skriešanas apavus un apģērbu ar atlaidēm līdz pat 60%.