Valmierā slēgtās Lāčplēša ielas dēļ izmaiņas autobusu kustībā būs spēkā līdz 17.novembrim

Ziloņu ielā Valmierā notiekošās pārbūves dēļ līdz 17.novembrim satiksmei slēgta Lāčplēša iela. Tādējādi izmaiņas ir arī autobusu kursēšanā.

Sabiedriskais transports virzienā uz/ no Rūjienu, Valku, Burtniekiem (caur pieturu “Pidriķi”) un Ēveli novirzīts pa apbraucamo ceļu. Pasažieru uzņemšana notiek Valmieras autoostā un autobusu pieturā “Centrs” K.Baumaņa ielā.

Valmieras pilsētas 3., 5. un 9.maršruta autobusi kursē pa Rīgas, A.Upīša un Rubenes ielām. Valmieras pilsētas 9.maršruta autobuss pasažierus neapkalpo autobusu pieturās “Kultūras centrs”, “Galerija Valleta”, “Tirgus” un “Apgabaltiesa”. 9.maršruta autobuss kursē līdz Valmieras 2.vidusskolai.
Plašāk par satiksmes organizēšanu pārbūves darbu laikā šeit.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informāciju sagatavoja:

SIA “VTU Valmiera”