Valmierā sāksies asfaltēto ielu bedru remonts

Valmierā sāksies asfaltēto ielu bedru remonts

Noslēdzoties ziemas sezonai, Valmierā tuvākajā laikā sāksies asfaltēto ielu bedru remonts.

Pašvaldība ir apzinājusi situāciju pilsētā un izstrādājusi secību, kādā bedru remonti tiks veikti. Vispirms tiks salabotas bīstamās bedres uz maģistrālajām ielām, pakāpeniski turpinot bedru remontus pārējās ielās visu vasaru.

Iespēju robežās bedru labošana tiks veikta, izmantojot karsto asfaltbetonu, lai nebūtu jāveic atkārtot remonts vasarā. Aukstā asfaltbetona masu plānots izmantot tikai bīstamo bedru remontam gadījumos, kad apstākļi neļauj izmantot karsto asfaltbetonu.

Mainīgajos laikapstākļos ielās ar autotransporta intensīvu kustību bedru veidošanās asfaltbetona segumā notiek strauji, tādēļ aicinām autovadītājus informēt pašvaldību par bīstamām bedrēm, zvanot uz Valmieras novada pašvaldības Operatīvās informācijas centra bezmaksas atbalsta tālruni 8484.