Valmierā remontdarbu dēļ būs ierobežota satiksme Rīgas un Limbažu ielas krustojumā

Valmierā remontdarbu dēļ būs ierobežota satiksme Rīgas un Limbažu ielas krustojumā

No 24. līdz 28. jūlijam Valmierā, Rīgas ielas un Limbažu ielas krustojumā tiks veikta asfaltbetona seguma atjaunošana. Remontdarbu dēļ krustojumā būs noteikti transporta kustības ierobežojumi, taču satiksme pilnībā netiks slēgta.

Ceļu satiksmes dalībnieki aicināti ar izpratni izturēties pret noteiktajiem ierobežojumiem un iespējamo transporta kustības palēnināšanos, kā arī remontdarbu laikā iespēju robežās izvēlēties maršrutu, kas neietver šo krustojumu.

Pašvaldība atvainojas par radītajām neērtībām un aicina transportlīdzekļu vadītājus un iedzīvotājus sekot līdzi izmaiņām, savlaicīgi plānojot pārvietošanās maršrutu, lai nokļūtu izvēlētajā galamērķī.