Valmierā notiks Ziemeļvalstu čempionāts BMX un Latvijas kausa 8. posms

Nordic BMX čempionāts

9. septembrī Valmierā esošajā Māra Štromberga vārdā nosauktajā trasē norisināsies Ziemeļvalstu čempionāta sacensības BMX riteņbraukšanā (UCI C1 kategorija). Tikmēr svētdien, 10. septembrī, turpat norisināsies “Crystal Dent BMX Latvijas kausa” astotā posma sacensības.

Ziemeļvalstu BMX čempionāts no Somijas šogad pārceļas uz Latviju. Lielo notikumu uzņems Māra Štromberga BMX trase “Valmiera”, kas augsta mēroga BMX sacensības uzņem kopš 2019. gada, kad šeit risinājās UEC Eiropas čempionāts. Pēdējos divus gadu valmierieši uzņem UEC Eiropas kausa posmu sacensības.

Šī gada Ziemeļvalstu čempionātam pieteicies kupls sportistu skaists no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Norvēģijas. Papildus prestižumu sacensībām piedos iegūtais Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) C1 kategorijas statuss, ļaujot sportistiem sacenties arī par pasaules ranga punktiem.

Sestdien sacensību sākums gaidāms no pulksten 11.00. Sākumā sportisti veiks trīs priekšbraucienus, pēc kuriem sekos izslēgšanas braucieni, noskaidrojot Ziemeļvalstu čempionus kopumā 31 vecuma un meistarības grupā.

Tikmēr svētdien turpat no pulksten 11.00 norisināsies “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa sezonas astotais no desmit posmiem.

Informāciju sagatavoja:
Toms Markss
Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs
Tālrunis: +371 26255435
Elektroniskā pasta adrese: