Valmierā notiks zemessargu vingrinājums

Šī gada 10. decembra naktī uz 11. decembri Valmieras pilsētas apkārtnē, Kauguru pagastā, norisināsies zemessargu vingrinājums, kur viņi pārvietosies pilnā ekipējumā, ar ieroci un pildīs uzdevumus dažādās stacijās, tādējādi pārbaudot savas individuālās iemaņas. Zemessargi savus uzdevumus sāks pildīt 10.decembra plkst. 18.00.

Būs izvietotas vairākas stacijas, kur zemessargi pārbaudīs savas iemaņas radiosakaros, medicīnā, dažādu ieroču izjaukšanā un salikšanā, naktsmītnes iekārtošanā un zināšanas par bataljona simboliku un Zemessardzi. Ejot noteikto maršrutu, zemessargi šķērsos arī caurteku. Papildus tiks pārbaudītas arī zemessargu šaušanas iemaņas. Izpildot visus uzdevumus, zemessargi iegūs iespēju nēsāt formas tērpa sastāvdaļu – bereti.

Vingrinājuma laikā zemessargiem norisināsies arī kaujas šaušana militārās bāzes “Kaugurmuiža” šautuvē. Zemessargi pārvietosies arī pa koplietošanas ceļiem, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos Kocēnu pagastā un ar izpratni izturēties pret notiekošajām aktivitātēm.

Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālruņa numuru: 28619184.

Foto: Māris Buholcs

Informāciju sagatavoja:

Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljons

Tālr.28619184

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi