Valmierā notiks Vidzemes čempionāts tenisā

Vidzemes čempionāts tenisā

Šajā nedēļas nogalē, no 15. līdz 17. jūnijam, Latvijas labākie tenisisti viesosies Valmierā, lai piedalītos Valmieras tenisa kluba organizētajā Vidzemes čempionātā profesionāļiem, kā arī izmēģinātu spēkus Latvijā vēl nebijuša formāta turnīrā pēc UTS noteikumiem. Vienlaicīgi tiks aizvadīts turnīrs arī amatieriem, tā kā tenisa gaisotni varēs izbaudīt ikviens tenisa entuziasts.

Pieteikt savu dalību turnīram var līdz ceturtdienas pēcpusdienai Latvijas Tenisa savienības tīmekļvietnē:

  • Pieteikšanās PRO turnīram: ŠEIT
  • Pieteikšanās UTS kausa turnīram: ŠEIT

Paldies atbalstītājiem: Valmieras novada pašvaldība, 3D Cinema, Ātrais Torņu Serviss SIA, T/C VALLETA, Atpūtas parks “Avoti”, Valmieras Olimpiskais centrs, Sporta Veselības centrs, Latvijas Tenisa savienība.