Valmierā notiks TUTAS KONCERTS “Vasaras ceļojums”

20. augustā plkst. 16.00 un plkst. 18.00 Valmierā, Jāņparkā notiks TUTAS KONCERTS “Vasaras ceļojums”, uz kuru mazos klausītājus un skatītājus aicina bērnu iemīļotā varone Tuta un viņas draudzene Lapsa, kuras pasauli piedāvā iepazīt ar dziesmu palīdzību.

Koncertā izskanēs oriģināldziesmas no bērnu iemīļotā seriāla “Tutas lietas”. “Tutas lietu” mazajiem skatītājiem šī būs unikāla iespēja redzēt Tutu, lielo Lapsu un Feneku reālajā dzīvē uz skatuves, kur viņi dziedās un dejos kopā ar mūziķu grupu un Tutas dziesmu autori – komponisti, dziedātāju un pianisti Lauru Polenci. Programma būs piemērota arī vismazākajiem klausītājiem.

Pasākumā varēs iegādāties “Tutas lietu” rotaļlietas, grāmatas, mūzikas albumus un nofotografēties kopā ar lielo Lapsu un Feneku.

Biļete nepieciešama katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Biļetes cena: EUR 9. Pērkot 4 vai vairāk biļetes, tiek piemērota 2 EUR atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”.

Informācija koncerta apmeklētājiem:

Koncerts notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Koncertu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

  • ir vakcinējušies pret Covid-19;
  • ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.
    Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests).

Apmeklējot koncertu, pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, Covid-19 sertifikāts vai analīžu rezultāti.

Vēlams līdzi ņemt savu sēžamspilvenu vai pledu, kā arī padomāt par ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi!

Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs.