Valmierā notiks starptautiskās disku golfa sacensības “Innova Baltic Tour Valmiera Open”

disku golfs

No 5. līdz 7. maijam Valmierā, disku golfa parkā “Pauku Priedes”, norisināsies “Innova Baltic Tour” otrais posms. Sacensībās piedalīsies 160 dalībnieki sešās divīzijās. Trīs dienu garumā spēkiem mērosies Baltijas spēcīgākie disku golfa spēlētāji.

Sacensības Valmierā norisināsies jau otro gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā “Innova Baltic Tour” Valmieras posmā piedalījās 91 spēlētājs, šogad jau 160, kas jau pietuvojas sacensību maksimālajam spēlētāju skaitam. Tas apliecina to, ka disku golfa popularitāte Latvijā pieaug. Šobrīd vietnē discgolfmetrix.com no Latvijas ir reģistrējušies vairāk kā trīsarpus tūkstoši cilvēku, kuri kaut vienu reizi ir pamēģinājuši disku golfu. Savukārt, profesionālās disku golfa asociācijas licence šobrīd ir vairāk nekā 300 spēlētājiem.

“Innova Baltic Tour” Valmiera Open sacensību direktors un viens no DGP “Pauku Priedes” galvenajiem apsaimniekotajiem Kārlis Kozulāns: “Ir milzīgs prieks un gandarījums, ka ir izdevies sasniegt cerētos rezultātus, ko iztēlojāmies un solījām atbalstītajiem pirms 3 gadiem, uzsākot darbu pie 18 grozu trases Valmierā. 160 dalībnieki ir teju “griesti” sacensībām vienā trasē. Lai mums būtu iespēja, ko tādu organizēt, trasei bija jāsasniedz attiecīgs līmenis kvalitātē un sarežģītībā. Ikdienā trase ir brīvi pieejama arī vieglākā konfigurācijā, tāpēc ikviens ir aicināts doties uz “Pauku Priedēm” un izbaudīt diska lidojumu, bet 5. – 7. maijā klātienē atbalstīt vietējos cīņā pret Baltijas labākajiem diskgolferiem!”.

Vairāk par sacensībām uzzini: Innova Baltic Tour Valmiera Open