Valmierā notiks sporta spēles “Mēs varam”

Valmierā notiks sporta spēles “Mēs varam”

5.septembrī Valmieras 2.vidusskolas sporta laukumā jau trīspadsmito reizi norisināsies sporta spēles bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Mēs varam”, kas pulcēs gandrīz 200 dalībnieku.

Sporta spēļu mērķis ir popularizēt sportisku un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām vidū, attīstīt sporta svētku tradīcijas un dot iespēju bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām satikties ārpus ierastās vides, pārbaudot sportiskās prasmes un fizisko sagatavotību.

Sporta sacensībās piedalīsies 19 komandas no Latvijas speciālajām internātskolām, aprūpes centriem, sporta biedrībām, sporta skolotāji, asistenti, organizatori un brīvprātīgie palīgi.

Sporta spēļu atklāšana notiks 5.septembrī plkst.10.00 Valmieras 2.vidusskolas sporta laukumā , apbalvošana paredzēta plkst.18.00.

Bērni un jaunieši sacentīsies tādās disciplīnās kā “Boccia” spēle, tāllēkšana, skriešana, smilšu maisiņu mešana mērķī, pildbumbas mešana, futbola sitieni pa vārtiem, basketbola metieni un stafete.

Sacensības organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras Bērnu sporta skolu, Valmieras Kultūras centru un Kocēnu novada pašvaldību.

Pasākums tiek līdzfinansēts no projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” Vienošanās Nr. 9.2.4.2/16/I/040. Projekta kopējās izmaksas ir 431550  EUR, tajā skaitā ESF finansējums 366 817,50 EUR, valsts budžeta finansējums 64 732,50 EUR.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju pasaulē, sporta spēles “Mēs varam” norisināsies vienu, nevis divas dienas, kā tas bijis ierasts. Pasākums tiek organizēts, ņemot vērā epidemioloģiskos drošības noteikumus. Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Projekta logo