Valmierā notiks reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums “Cits bazārs”

Valmierā notiks skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais pasākums "Cits bazārs"

18. februārī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 Valmierā, tirdzniecības centrā “Valleta” notiks reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu pasākums “Cits bazārs”, ko organizē Junior Achievement Latvia.

Skolēnu mācību uzņēmumus pasākumā “Cits bazārs” vērtēs kompetenti žūrijas locekļi, tai skaitā uzņēmēji, novada domes pārstāvji, AS “Swedbank” pārstāvji un citas ekonomikas un uzņēmējdarbības jomā pazīstamas un sevi pierādījušas personības. Pasākuma laikā skolēnu mācību uzņēmumiem būs iespēja pretendēt un iegūt dažādas nominācijas.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus. Skolēnu mācību uzņēmumu katalogu atradīsiet šeit.

Pieteikšanās līdz 1. februārim, aizpildot anketu šeit.

Junior Achievement Latvia ir viens no 40 JA Europe un 118 Worldwide tīkla biedriem kopš 1991. gada, sabiedriskā labuma organizācija un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. Eiropas Komisija atzinusi Junior Achievement Latvia par vienīgo pozitīvo iniciatīvu Latvijā, kas ilgtermiņā un metodiski nodrošina jauniešiem uzņēmējdarbības izglītību. Junior Achievement Latvia katru gadu nodrošina Eiropā aprobētu un Latvijas vajadzībām pielāgotu praktiskās biznesa izglītības programmu pieejamību aptuveni 120 000 skolēnu visā Latvijā visos izglītības līmeņos. Organizācijas misija ir veicināt Latvijas tautsaimniecības attīstību, iesaistoties jaunatnes izglītošanā, uzņēmējspēju veicināšanā un jaunās uzņēmēju paaudzes veidošanā, mācību procesā sasaistot teorētiskās zināšanas ar praksi atbilstoši ekonomikai Latvijā, Eiropā un pasaulē.

Skolēnu mācību uzņēmums ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. Skolēnu mācību uzņēmumi mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. Skolēnu mācību uzņēmumam nav juridiska statusa – tos pārstāv Junior Achievement Latvia un skola.