Valmierā notiks LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākums “Enerģētika – kas sagaida uzņēmējus”

enerģētika uzņēmēji

Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumam “Enerģētika – kas sagaida uzņēmējus”, kas norisināsies 13. septembrī. Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AAS “BALTA” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā “Enerģētika – kas sagaida uzņēmējus”, kas notiks 13. septembrī no plkst. 14:00 līdz 17:00 Valmierā.

Energoresursu cenas un pieejamība šobrīd ir viens no lielākajiem izaicinājumiem Latvijas uzņēmējiem. Enerģētikas jomā joprojām valda nedrošība par nākotni, un ir daudz jautājumi, kuros uzņēmēji gaida skaidrību. LTRK Vidzemes reģiona nodaļas rīkotajā Biznesa dienas pasākumā atkārtoti tiekas enerģētikas jomas eksperti, lai iepazītos ar vasarā veikto pētījumu par faktisko situāciju energoresursu jomā Vidzemes uzņēmumos un meklētu atbildes uz uzņēmējiem  aktuālajiem jautājumiem, kas izgaismojušies pētījuma rezultātā. Biznesa dienas pasākumā “Enerģētika – kas sagaida uzņēmējus” aicināti piedalīties uzņēmēji, pašvaldības un citi interesenti.

LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā  dalībniekus uzrunās LTRK prezidents Aigars Rostovskis un Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Ar pētījumu par Vidzemes uzņēmumu situāciju enerģētikā iepazīstinās LTRK Vidzemes reģionālās padomes loceklis, AS “Valmieras stikla šķiedra” valdes loceklis Ģirts Vēveris, bet par energoefektīvu risinājumu apdrošināšanu stāstīs AAS “BALTA” Viduslatvijas reģiona pārdošanas vadītājs Ivars Noviks. Diskusijā par enerģētikas jautājumiem piedalīsies arī Ekonomikas ministrijas Valsts sekretāra vietnieks Edijs Šaicāns, SIA „ AZ EV” valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs, SIA „RCG Lighthouse” valdes priekšsēdētājs Kaspars Osis, Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas (LEEA) izpilddirektors, RTU pētnieks Gunārs Valdmanis un AS „Sadales tīkls” valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons. Diskusiju vadīs LTRK Vidzemes Reģionālās padomes priekšsēdētājs,  SIA “Valpro” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings.

Dalība Biznesa dienas pasākumā ir bezmaksas, ar iepriekšēju reģistrāciju.

Reģistrācija līdz 8. septembrim https://forms.gle/QGBQLanPFndtRU5JA

Papildu informācija: , tel. 20264530 (Baiba)