Valmierā notiks Latvijas izlases spēle basketbolā

Valmieras Olimpiskajā centrā 1.augustā plkst.19.00 norisināsies basketbola valstsvienību spēle Latvija – Slovākija. Atgriežas zvaigznes un pievienojas debitanti, mainās taktiskie akcenti un pretinieki, bet mērķis paliek – Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība gatavojas cīņai, lai 2023. gada vasarā pirmo reizi piedalītos Pasaules kausa izcīņā.

Galvenā trenera Lukas Banki vadībā Latvijas valstsvienības sastāvā spēlēm gatavojas gan pieredzējušie Jānis Strēlnieks, brāļi Bertāni, Mārtiņš Meiers un Mareks Mejeris, gan Eiropas jauniešu vicečempioni Kristers Zoriks, Artūrs Kurucs, Artūrs Strautiņš un Anrijs Miška.

Nepilnu nedēļu pirms oficiālajām spēlēm līdzjutējiem būs iespēja klātienē novērtēt valstsvienības 2021. gada rudens modeļa gatavību spēlē ar Slovākijas izlasi.

Latvijas un Slovākijas basketbolistiem tā būs sestā tikšanās valstsvienību līmenī. Līdz šim visos piecos mačos uzvarējuši latvieši. Pēdējā tikšanās reize bijusi 2014. gada 24. augustā Pečinokā – 89:65.

Spēli klātienē varēs apmeklēt tikai skatītāji, ar Latvijā atzītu sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (attiecas uz visiem vecumiem – arī bērniem).

Biļetes šeit.