Valmierā notiks Latvijas čempionāts standartdejās un Latīņamerikas dejās

Sporta deju cienītāji 19. un 20. martā no plkst.9.00 aicināti Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā apmeklēt Latvijas čempionātu standartdejās un Latīņamerikas dejās, lai klātienē redzētu Latvijas sporta deju pārus, kuri augstus rezultātus uzrādījuši arī starptautiskā arēnā

Sporta deju cienītāji 19. un 20. martā no plkst.9.00 aicināti Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā apmeklēt Latvijas čempionātu standartdejās un Latīņamerikas dejās, lai klātienē redzētu Latvijas sporta deju pārus, kuri augstus rezultātus uzrādījuši arī starptautiskā arēnā.

Lēnais valsis, tango, Vīnes valsis, lēnais fokstrots un kviksteps – abu dienu garumā pāri sacentīsies dažāda vecuma un līmeņa grupās, bet čempionāta kulminācija gaidāma 19. martā plkst.18.00 un 20. martā plkst.18.30, kad savu sniegumu rādīs finālisti.

Latvijas čempionātus sporta dejās SDK “Saltāre” un Latvijas Sporta deju federācija Valmierā organizē kopš 2012. gada, radot lielu skatītāju interesi krāšņā un patīkamā atmosfērā vērot valsts labāko pāru sniegumu. Šogad pirmo reizi čempioni abās disciplīnās tiks noskaidroti vienā pilsētā divu dienu garumā. Arī šogad būs iespēja redzēt pasaules līmeņa dejotājus, kuri ne tikai iekļuvuši pasaules un Eiropas čempionātu pusfinālos un finālos, bet arī izcīnījuši medaļas.

Biļetes uz Latvijas čempionātu iespējams iegādāties čempionāta norises dienā Valmieras Olimpiskajā centrā.

Čempionāts norisinās ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu.