Valmierā notiks ikgadējās Alda Kļaviņa piemiņas sacensības airēšanas slalomā

Aldis Kļaviņš

2023. gada sezona airēšanas slalomā rit pilnā sparā, un jau divdesmit trešo reizi 4. un 5. augustā Valmierā, airēšanas trasē “Krāces” notiks Alda Kļaviņa piemiņas sacensības.

Kā ik gadu, sacensības pulcēs spēcīgākos reģiona airēšanas slalomistus, kuri cīnīsies par Alda Kļaviņa ceļojošajiem kausiem. Šogad sacensībās arī jaunums – nupat savu debiju Latvijā piedzīvojusī Kayak Cross disciplīna. Šajā disciplīnā sportisti par godalgām cīnīsies piektdienas vēlā pēcpusdienā, kad arī noskaidrosies pirmie Kayak Cross uzvarētāji šajās sacensībās.

Kuplākais dalībnieku skaits un attiecīgi arī lielākā spēkošanās gaidāma Alda Kļaviņa pārstāvētajā vienvietīgo kajaku vīru (MK1) laivu klasē. Sestdien, 5. augustā plkst. 16.00 sāksies finālbraucieni visās airēšanas slaloma laivu klasēs, kur sacentīsies 15 labākās vienvietīgo kajaku vīru(MK1), desmit labākās vienvietīgo kajaku sieviešu (WK1), desmit labākās vienvietīgo kanoe vīru (MC1) un četras labākās vienvietīgo kanoe sieviešu (WC1) ekipāžas.

Vēlam veiksmi visiem cīņā par Alda Kļaviņa ceļojošajiem kausiem!

Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar SK Spēks un Valmieras novada pašvaldību.

Foto: Aldis Klaviņš, 1998. gads

Informācija: Biedrība “Latvijas kanoe asociācija”