Valmierā notiks ikgadējais biznesa iedvesmas stāstu forums “Māksla būt uzņēmējam”

MBU 2024

10. maijā norisināsies ikgadējais biznesa iedvesmas stāstu forums “Māksla būt uzņēmējam”. Šī gada fokuss ir cilvēks – svarīgākais uzņēmējdarbības elements. Būs iespēja dzirdēt pieredzes stāstus par uzņēmuma komandas sadarbību, darbinieku labbūtību, investoru un klientu piesaisti, kā citiem uzņēmējdarbībā aktuāliem jautājumiem, priekšplānā izvirzot cilvēku kā vērtību. Pieredzē dalīsies gan pieredzējuši, gan jauni un perspektīvi uzņēmēji.

Foruma pirmajā daļā Edgars Vecozoliņš, mobilo spēļu izstrādes uzņēmuma “Beetroot Lab” līdzdibinātājs, dalīsies pieredzē par kapitāla piesaisti jaunuzņēmumos. Doloresa Volkopa, solo uzņēmēja biznesa apmācību un personīgās izaugsmes jomā, sniegs redzējumu par komandas nozīmi uzņēmuma attīstībā. Savukārt, Māris Radziņš, “If Apdrošināšana” tiešās pārdošanas grupas vadītājs Latvijā, iedvesmos savienot dažādas sfēras – ikdienas darbu ar klientiem un sirdlietu – mūziku. 

Foruma otrajā daļā būs iespēja uzzināt, kā darbavietā radīt vidi, kur labi būt – uzņēmuma “Wunder” vēstnese Latvijā, kā arī dakteris klauns biedrībā “Dr. Klauns” Ilze Zariņa. Par pieredzi, veidojot savu zīmolu un iedvesmojot neapstāties pie sasniegtā, stāstīs Aiga Balule, zīmola “Daniela Rotaslietas” radītāja un vadītāja. Foruma noslēgumā Aigara Ruņģa, “Valmiermuižas alus” darītavas saimnieka, stāstījums par uzņēmuma ceļu un attīstību, radot kopienu un izvēloties sadarboties nevis konkurēt.

Izstāstīt iedvesmas stāstus un rast atbildes uz jautājumiem palīdzēs moderators Mārtiņš Počs. Forums norisināsies koncertzālē “Valmiera” no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet, tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām laicīgi saņemt ieejas karti šeit: https://vaa.www.developvalmiera.lv/MBU2024

Aktuālā informācija par forumu, programmu un plašāka informācija par lektoriem pieejama mājas lapā: www.makslabutuznemejam.lv.

Biznesa forumu organizē Valmieras Attīstības aģentūra un Valmieras novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:

Anete Todu, Justīne Skrastiņa

Valmieras Attīstības aģentūra