Valmierā notiks Eiropas ievērojamākais “outdoor” piedzīvojumu filmu festivāls

11.jūnijā no plkst.20.00 (ieeja no plkst.19.00) Valmierā, Daliņu pludmalē norisināsies European Outdoor Film Tour – E.O.F.T. 2021 – brīvdabas kino festivāls.

11.jūnijā no plkst.20.00 (ieeja no plkst.19.00) Valmierā, Daliņu pludmalē norisināsies European Outdoor Film Tour – E.O.F.T. 2021 – brīvdabas kino festivāls.

Mēs esam atpakaļ!

Eiropas ievērojamākais piedzīvojumu filmu festivāls European Outdoor Film Tour svin 20 gadu jubileju. Septiņi jauni aizraujoši piedzīvojumi ir iekļauti jubilejas programmā, “E.O.F.T. 2021” dodoties tūrē uz 21 valsti, tostarp arī Latviju.

Jaunā E.O.F.T. programma aizvedīs uz slēptiem pasaules nostūriem, piedāvās ieskatu “outdoor” sporta kinematogrāfiskajā nākotnē un iepazīstinās ar piedzīvojumu meklētājiem un dēkaiņiem, kuri savu dzīvi pilnībā veltījuši piedzīvojumu un atklājēju garam. Neatkarīgi no tā, vai viņi atrodas dziļi džungļos, ledainā aukstumā vai ceļā apkārt pasaulei, viņi parādīs, cik daudz iedvesmas ir pasaulē un arī mūsos.

E.O.F.T. 2021 jūs satiksiet divas alpīnistes Caro North un Nashim Eshqi (“I am North”), divas sievietes, kuras ir sasniegušas pilnīgu neatkarību un vienotību ar kalniem. Ekstrēmais sportists Jonas Deichmann (“Miles Ahead”) tiecas pēc savas dzīves lielākā izaicinājuma: triatlons apkārt pasaulei. Piedzīvojumu meklētājs Eliott Schonfeld (“Amazonie”), kas mums jau pazīstams no filmas “Le Minimaliste”, dodas jaunā ceļojumā Amazones džungļos, uz vietām, kur tikai retais ir spēris savu kāju. Filma “Out of Frame” piedāvās ieskatu kalnu filmu veidošanas aizkulisēs, tostarp varēs vērot bezprecedenta foto sesiju Mont Blanc kalnu masīva virsotnē. Filmas “Spellbound” un “Playing Gravity” vedīs skatītājus cauri pasaules skaistākajiem kalniem, sniegs elpu aizaujošus skatus un neiedomājamus trikus. Video ieskats šeit.

“E.O.F.T. CLASSICS” filmu programma ir dažādās valodās ar subtitriem latviešu valodā:

  • “I am North”, Vācija (2021);
  • “Miles Ahead”, Vācija (2021);
  • “Amazonie”, Francija (2019);
  • “Spellbound”, Jaunzēlande (2020);
  • “Out of Frame”, Francija (2020);
  • “Climbing Iran”, Itālija (2020);
  • “Playing Gravity”, Austrija (2021).

Mērķis, kas tika noteikts jau pirmajā tūrē 2001. gadā, paliek nemainīgs: no script, no actors, no special effects… This ir Real! Īsti varoņi, patiesas emocijas, izcili piedzīvojumi! Viss ir pa īstam!

Festivāla teritorijā notiks dažādas aktivitātes – paraugdemonstrējumi, mācības, sacensības, viktorīnas un loterija ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Norisi Valmierā vadīs Horens Stalbe. Festivāla ilgums plānots 3,5 stundas (pārtraukums 30 min.), tāpēc aicinām parūpēties, lai ir ērti un silti. Vietu rezervācija pēc principa – draugu pulciņā jautrāk un kas pirmais nāk, tas pirmais izvēlas ērtāko vietu. Lūdzam ņemt līdzi saliekamo krēslu, matracīti vai sedziņu, kur apsēsties.

Festivālā Valmierā par iespēju gardi paēst un baudīt atspirdzinošus ēdienus rūpēsies “Picu Fabrika OZO” un SIA “Valmiermuižas pils”. Bet nav aizliegts ņemt līdzi savu piknika groziņu.

Vietas un piedzīvojumu pietiks visiem!

Brīdinājums! Izraisa iedvesmu, piedzīvojuma drudzi un ceļojuma kāri.

Biļetes šeit. Biļetes piedalās loterijas izlozē ar iespēju laimēt vērtīgas balvas. Draugu biļete, pērkot min. 4 gab., 12 EUR par 1 gab. Festivāla dienā biļete – 17 EUR, bet draugu biļete – 15 EUR (min. 4 gab.).

Informāciju sagatavoja:
Piedzīvojumu Filmas