Valmierā notiks diskusija ar Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem par Eiropas Savienību

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina interesentus piedalīties diskusijā ar Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem par Eiropas Savienību, tās vērtībām un nākotni, kas norisināsies 5. februārī no plkst. 15.00 līdz 17.00 Valmieras Integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4. Diskusijā piedalīsies pārstāvji no “Jaunās konservatīvās partijas”, Kustības “Par!”, partijām “Latvijas attīstībai”, “Nacionālā apvienība” un “Progresīvie”. Piedalīties tiek aicinātas partijas, kuras ir ievēlētas Saeimā, ievēlētas Eiropas Parlamentā vai kuras ir publiski nosaukušas savus kandidātus šī gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Pēc uzaicinājuma partija izvēlas pārstāvi, kurš piedalīsies diskusijā.

“Eiropas Parlaments aizstāv miljoniem cilvēku intereses un vēlmes visā Eiropā. Gaidāmajās vēlēšanās jūnijā katrai balsij ir būtiska ietekme pozitīvām pārmaiņām, veidojot mūsu kopīgās Eiropas nākotni. Uzskatu, ka informēta un aktīva līdzdalība ir demokrātijas stūrakmens, un šīs diskusijas mērķis ir sniegt iedzīvotājiem zināšanas un izpratni, kas nepieciešama, lai izdarītu savu izvēli. Aicinu pievienoties pasākumā, lai atklātu Eiropas Parlamenta nozīmi un rosinātu ikvienu izmantot savas balsstiesības,” uzsver Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga.

Pasākumā plānota ievadlekcija par Eiropas Savienības institūciju pamatiem, kā arī diskusija par Eiropas Savienību, tās vērtībām un nākotni, kurā iesaistīti arī Eiropas Parlamenta kandidāti. Diskusijas moderatore būs Sabiedriskās politikas centra “Providus” direktore un pētniece Iveta Kažoka.

Janvārī un februārī tiek organizētas diskusijas kopumā piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Daugavpilī.

Pasākumam reģistrēties var šeit: https://bit.ly/4aDv3Kz 

Pasākums notiek projekta “Svinēsim demokrātiju” ietvaros, ko finansē Eiropas Savienība. Šeit publicētā informācija atspoguļo tikai Latvijas Pilsoniskās alianses viedokli, un Eiropas Parlaments nav atbildīgs par jebkādu tajā iekļautās informācijas atspoguļošanu.

Par Latvijas Pilsonisko aliansi

Latvijas Pilsoniskā alianse ir neatkarīga jumta nevalstiskā organizācija pilsoniskās sabiedrības un demokrātijas stiprināšanas jomā, kuras misija ir pārstāvēt pilsoniskās sabiedrības, tai skaitā biedrību un nodibinājumu kopējās intereses, kas balstītas uz demokrātijas pamatbrīvībām un cilvēktiesībām. Latvijas Pilsoniskā alianse apvieno vairāk nekā 140 biedrus, kas kopumā aptver aptuveni 70 000 privātpersonas.

Informāciju sagatavoja:
Lilita Pelčere
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
Latvijas Pilsoniskā alianse 
Tālrunis: +371 26627578
E-pasta adrese: