Valmierā notiks Četru nāciju turnīrs vīriešu florbola izlasēm

florbola spēle

Šajā nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. septembrim, Valmieras Olimpiskajā centrā norisināsies Četru nāciju turnīrs vīriešu izlasēm, kurā mājinieki samēros spēkus ar florbola lielvalstu Somijas, Zviedrijas un Šveices valstsvienībām. Latvijas vienība šajā turnīrā spēlēs ar galvenajiem spēkiem, bet ārzemju viesi uz Valmieru sūtīs savus B sastāvus jeb pastiprinātas U23 izlases. Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kura noskaidrosies vietu sadalījums.

Šis būs patīkams notikums arī visiem līdzjutējiem – pēc ilgākas pauzes faniem būs iespēja atkal klātienē vērot florbolu. Visām spēlēm tiks nodrošinātas arī TV tiešraides. Klātienes un tiešsaistes translāciju biļetes varēs iegādāties tikai un vienīgi internetā www.bezrindas.lv. Pasākuma vietā biļetes iegādāties nebūs iespējams. Plašāka informācija par biļešu veidiem un cenām šeit.

Spēļu kalendārs spēlēm Valmieras Olimpiskajā centrā:

3. septembrī:

  • plkst. 16.00 Šveice – Somija;
  • plkst. 19.00 Latvija – Zviedrija.

4. septembrī:

  • plkst. 16.00 Somija – Zviedrija;
  • plkst. 19.00 Latvija – Šveice.

5. septembrī:

  • plkst. 9.45 Zviedrija – Šveice
  • plkst. 12.15 Latvija – Somija.