Valmierā notiks bērnu aktīvās atpūtas dienas nometnes

Valmieras Olimpiskais centrs aicina bērnus uz nometnēm

Vasaras nometnēm Valmierā būs būt! Arī šogad Valmierā notiks vairākas aktīvās atpūtas dienas nometnes bērniem visas vasaras garumā – “Piedzīvojumu virpulis” un “Peldētapmācība, drošība uz ūdens”.

Nometņu satura pamatā ir ieskats kā tradicionālos, tā netradicionālos sporta veidos ar mērķi parādīt sporta vidi bērniem saprotamā, atraktīvā un interesantā veidā. Tādā veidā rosinot lielāku interesi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Caur radošām un izzinošām aktivitātēm paredzēts integrēt vides izglītību, veselīga uztura pamatprincipus un nozīmi, kā arī aktīva dzīvesveida nozīmīgumu cilvēka ikdienā. Tāpat paredzētas tikšanās ar dažādām personībām un speciālistiem, neaizmirstot par aktīvās atpūtas elementiem. Šīs nometnes un tajā piedzīvotais ir atzītas vērtības dalībnieku vidū, kas ik vasaru nodrošina 100 % grupu komplektāciju.

Nometņu norises vieta – atjaunotais Jāņa Daliņa stadions Valmierā. Dalības maksa vienai personai ir 170 EUR, bet daudzbērnu ģimenēm 150 EUR. Cenā ir iekļauta ēdināšana kafejnīcā “1:1”, kas atrodas stadiona iekštelpās, tāpat arī Sajūtu parka apmeklējums.

Plašāka nometņu nodarbību programma būs piejama divas nedēļas pirms katras nometnes sākuma.

Pieteikšanās nometnēm meklējama www.valmierasoc.lv.