Valmierā notiek sadarbības tīkla “Sadarbība latviešu vēsturisko zemju ietvaros” seminārs

Valmierā notiek sadarbības tīkla "Sadarbība latviešu vēsturisko zemju ietvaros" seminārs

Šodien, 10. novembrī, Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) īstenotajā projektā “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” Valmieras kultūrvides centra konferenču zālē notiek tīkla  “Sadarbība latviešu vēsturisko zemju ietvaros” seminārs.

Semināra ievadā pārrunās projekta aktivitātes pašvaldību sadarbības pilnveidošanai, savukārt seminārs šoreiz veltīts Vidzemes vēsturiskajām zemēm. Ar Vidzemes vēsturi seminārā iepazīstinās vēstures (re)konstruktors Andris Geidāns. Vidzemes Augstskolas vadošais pētnieks Gatis Krūmiņš klātesošajiem dos iespēju ielūkoties Vidzemes stāstā par reģionālo identitāti un piederības sajūtu.

Tīkla sanāksme tiek īstenota projekta “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” ietvaros, kas tiek ieviests Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumenta 2014. – 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ finanšu instruments ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta mērķis ir pašvaldību sadarbības optimizācija un labas pārvaldības principu veicināšana Latvijas pašvaldībās, lai uzlabotu publisko pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti. 

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

Informācijas avots: Latvijas Pašvaldību savienība lps.lv
Foto: Valmieras novada pašvaldība