Valmierā norisināsies svētku velobrauciens ģimenēm

Svētku velobrauciens

Svētdien, 24. jūlijā, plkst. 11.00 aicinām gan lielus, gan mazus doties Valmieras 739. dzimšanas dienas ģimeņu velobraucienā. Nedaudz vairāk nekā sešu kilometru garumā kopā ar tūrisma entuziasti Karīnu Bērziņu izbrauksim dažas no skaistākajām Valmieras vietām un velobrauciena noslēgumā dosimies ekskursijā, un iepazīsimies ar pārbūvēto Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu.

Velobrauciena sākums plānots Vecpuišu parkā, bet noslēgums – pie Jāņa Daliņa stadiona. Piedzīvojums vedīs pa ceļiem un taciņām ar asfalta, bruģa un smilts segumu. Pasākums ilgs aptuveni 2,5 stundas, un tas būs vieglas grūtības pakāpes brauciens, kura laikā plānota atpūta, dažādas aktivitātes un ekskursija Jāņa Daliņa stadionā. Savai drošībai iesakām lietot velobraucēju ķiveres un cimdus, toties velosipēdu drošībai – paņemt līdzi velo saslēdzējus.

Brīvu vietu velobraucienā vairs nav! Dalība velobraucienā ir bez maksas. Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 26332213 vai rakstot uz e-pastu , vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10). Vietu skaits velobraucienā ir ierobežots!

Nākamais aktīvās atpūtas pasākums plānots 28. augustā, kad kopā ar Ezeru un purvu izpētes centra (EPIC) dibinātāju un ģeoloģi Ilzi Ozolu dosimies purva kurpju pārgājienā pa Oleru purvu un viesosimies Oleru muižā pie māksliniekiem Kārļa un Ievas Zemīšiem. Vairāk informācijas par pasākumu tuvākajā laikā vortālā visit.valmiera.lv.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Valmieras 739. dzimšanas dienas svētku programmu meklē šeit.