Valmierā norisināsies piektā “Brāļu Bertānu meistarklase”

Brāļu Bertānu meistarklase

No 8. līdz 12. jūlijam Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā (Čempionu iela 2), norisināsies jau piektā “Brāļu Bertānu meistarklase 2024”, kurā piedalīsies jaunie basketbola talanti no visas pasaules, lai uzlabotu savas individuālās prasmes pasaules līmeņa basketbolistu un speciālistu vadībā.

Šī gada meistarklases galvenie treneri būs leģendārie Latvijas basketbola speciālisti Roberts Štelmahers un Uvis Helmanis, kā arī vairāki ievērojami vieslektori, piemēram, Dons un Mārtiņš Martinsons, kuri dalīsies savā pieredzē ar jaunajiem basketbola entuziastiem. Vieslektoru sarakstu papildina leģendārais hokejists Sandis Ozoliņš, kurš sniegs savu unikālo skatījumu uz sportu un komandas darbu, kā arī basketboliste Kitija Laksa, kura šogad izcīnījusi Eirolīgas čempiontitulu. Treneru sastāvā būs arī izcili BVBS treneri, kā Kaspars Vecvagars, Jānis Butāns, Sandis Amoliņš, Oskars Virsis un Raivo Mauriņš, kā arī citi pieredzējuši speciālisti.

Meet and Greet ar Dāvi un Dairi Bertāniem

Aicinām visus interesentus piedalīties īpašajā “Meet and Greet” pasākumā ar Dāvi un Dairi Bertāniem, kas notiks 9. jūlijā plkst. 15.00 Sportland veikalā tirdzniecības centrā “Valleta”‘ (Rīgas iela 4, Valmiera). Pasākuma laikā būs iespēja iegūt autogrāfus, nofotografēties un piedalīties kādā konkursā.

Tāpat pasākuma ietvaros tiks atklāta basketbola kluba VALMIERA GLASS VIA un Bertānu Valmieras basketbola skolas jaunā apģērbu kolekcija, kas būs pieejama iegādei. Īpaši izceļami ir t-krekli ar brāļiem Bertāniem, kuru tapšanā piedalījies valmierietis un basketbolists Enzo Ābele. Jaunā kolekcija ir izstrādāta ar domu par komfortu un funkcionalitāti, tādēļ būs lielisks papildinājums ikviena sportista garderobei.

“Brāļu Bertānu meistarklase 2024” atbalsta Valmieras novada pašvaldība, VIA, Sportland, VALMIERA GLASS VIA, Narvesen, Valmieras Olimpiskais centrs, Gardu Muti, Mangaļi, Tamro Baltics, kafejnīca “Bastions” un AS VALMIERAS STIKLA ŠKIEDRA.

Kontakti:

Kristers Elksnītis,

BBM2024 menedžeris,

tālr. 29848939,