Valmierā norisināsies Pavasara tirdziņš

Pienācis laiks tikties Pavasara tirdziņā! 22. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 aicinām uz Vecpuišu parku, kur pulcēsies vairāk nekā 200 Valmieras un citu novadu mājražotāji un amatnieki. Viņi cels galdā savus gardos, skaistos, praktiskos un izlolotos darinājumus.

Pavasara tirdziņš nebūtu iedomājams bez plaša dārzkopības preču un stādu klāsta. Tāpat būs pieejami gardumi vēdera priekam – kūpinājumi, mājās cepta maize, konditorejas izstrādājumi, sukādes, garšvielas, Latvijā grauzdēta kafija, kā arī tēja, vīni un veselīgās kļavu un bērzu sulas iepakojumā. Varēsi iegādāties arī rokām darinātus dāvanu komplektus, dabīgo kosmētiku, rotas, interjera dizaina priekšmetus no stikla un koka, rotaļlietas mazajiem un ne tikai… To visu un daudz ko citu atradīsi Pavasara tirdziņā Valmierā. Uz tikšanos!

Pavasara tirdziņu organizē Valmieras Kultūras centrs.