Valmierā norisināsies Latvijas hokeja izlases spēlētāja Mika Indraša meistarības nometne

14.–19. jūnijā Valmierā norisināsies Latvijas hokeja izlases spēlētāja Mika Indraša meistarības nometne, kurā būs pieaicināti Latvijas hokeja izlases spēlētāji. Īpaši ar vārtsargiem strādās un viņu prasmes pilnveidos izlases visu laiku visvairāk spēļu aizvadījušais vārtsargs Edgars Masaļskis

14.–19. jūnijā Valmierā norisināsies Latvijas hokeja izlases spēlētāja Mika Indraša meistarības nometne, kurā būs pieaicināti Latvijas hokeja izlases spēlētāji. Īpaši ar vārtsargiem strādās un viņu prasmes pilnveidos izlases visu laiku visvairāk spēļu aizvadījušais vārtsargs Edgars Masaļskis.

Nometnē piedalīties aicināti hokejisti, kuri dzimuši 2006.–2013. gadā. Nometnei iespējams pieteikties, sazinoties ar nometnes vadītāju Juri Štālu, rakstot e-pastu vai zvanot pa tālruni 23271790.

Mika Indraša nometne norisināsies Valmieras Olimpiskajā centrā, kurā ir nodrošināta labākā infrastruktūra – ledus halle, sporta halle, peldbaseins, sporta veselības centrs u.c. Nometnes programmā paredzēti divi ledus treniņi dienā (1h 15. min), vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi, teorētiskās nodarbības, uztura speciālista konsultācijas, SPA atpūta Valmieras peldbaseinā, pastaigu taka koku galotnēs Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā. Nometnē nodrošināta ēdināšana, kā arī dzīvošana “Sport hotel”, kas atrodas 100m attālumā no ledus halles. Dalībnieki par piemiņu saņems kreklu ledus treniņiem, VFS treniņu kreklu un šortus.

Nometne ir maksas norise.

Pateicamies Valmieras novada pašvaldībai par atbalstu nometnes “Mika Indraša skill camp” organizēšanā.

Informāciju sagatavoja:
Vecāku biedrība “Vidzemes Hokejam”