Valmierā norisināsies Latvijas BMX kausa 2.posms un Valmieras novada kausa izcīņa BMX

Šajā nedēļas nogalē, 21. un 22. maijā, BMX kluba “Tālava” velotrasē, atpūtas parkā “Avoti” pie Valmieras norisināsies vērienīgas BMX sacensības, kurās piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti kā arī ārvalstu viesi. Sestdien, 21. maijā, notiks Latvijas BMX kausa otrais posms, savukārt svētdien, 22. maijā, notiks cīņas par Valmieras novada BMX kausu un Valdeko BMX klubu komandu kausu.

Sestdien, 21. maijā, plkst. 11.00 “Avotos” tiks dots starts Latvijas BMX kausa otrajam posmam, kur vairāk nekā 400 dalībieku vidū piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti un ārvalstu viesi no Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Svētdien, 22.maijā, plkst. 10.30 BMX velosportisti cīnīsies par Valmieras novada kausu BMX un Valdeko klubu komandu kausu. Arī šajās sacensībās piedalīsies spēcīgākie Latvijas sportisti un ārvalstu viesi. Gan sestdien, gan svētdien spēcīgāko vīru starti notiks no deviņus metrus augstās, olimpiskajam standartam atbilstošās starta estakādes.

Sacensības organizē BMX sporta klubs “Tālava. Par atbalstu sacensībām rūpējas Valmieras novada pašvaldība, Bistro-kafe “Valdeko”, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, būvmateriālu veikals BŪVE, laikraksts “Tava izvēle”, būvniecības tehnikas noma “Zītari” un “Honest rent”, veikals “Austris”, enerģētikas uzņēmums ADVEN, SCO CENTRS projektēšanas birojs, zemnieku saimniecība “Zemturi”, atpūtas parks “AVOTI”, enerģijas dzēriens “Red Bull” un reklāmas ražotne “PRINTO”.

Ieeja visos pasākumos bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Kristaps Matisons,
BMX sporta klubs “Tālava”