Valmierā norisinās Latvijas izglītības iestāžu koru konkurss

Šodien, 5. aprīlī, Valmieras 5. vidusskolā, gatavojoties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, norisinās Latvijas izglītības iestāžu koru konkursa 2. kārta, uzstājoties koriem no Vidzemes.

Konkursā piedalās 21 kolektīvs – vairāk nekā 620 bērnu un jauniešu no Valmieras, Limbažiem, Apes, Madlienas, Strenčiem, Suntažiem, Siguldas, Vangažiem, Varakļāniem, Ulbrokas, Ādažiem, Rūjienas un Ogres.

Žūrijā ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Mūzikas pedagoģijas katedras vadītājs, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas jauktā kora mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols, Nacionālās Mākslu vidusskolas Rīgas Doma kora skolas vadītājs, kordiriģents Gints Ceplenieks, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas docents, Rīgas Doma zēnu kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Mārtiņš Klišāns un Valsts izglītības satura centra Nemateriālā kultūras mantojuma un ilgtspējīgas attīstības projektu nodaļas vecākā eksperte, projekta vadītāja Antra Strikaite.

FOTOGALERIJA