Valmierā konstatēta Covid-19 testēšanas kļūda

Valmieras pilsētas pašvaldība visu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu darbiniekiem organizē  Covid-19 analīžu veikšanu. Vakar, 19.maijā, analīzes nodeva pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” darbinieki.  Pirmsskolas izglītības iestādē atkārtoti saņemtā informācija apstiprina, ka četriem pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekiem kļūdaini konstatēta saslimšana ar Covid-19.

Saņemot pirmos rezultātus, iestādē tika uzsākti aizsardzības pasākumi, informēti darbinieki un vecāki. Pirmsskolas izglītības iestāde rīkojās ciešā sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC). Par kļūdu rezultātos informēti gan darbinieki, gan vecāki.

Kļūdainus rezultātus saņēmušie četri darbinieki dubultas drošības dēļ tiks atkārtoti nosūtīti veikt analīzes un līdz rezultātu saņemšanai neapmeklēs darbavietu. Pirmsskolas izglītības iestādē šodien tiks veikta profilaktiska dezinfekcija.

Vecāki no rītdienas, 21.maija, var vest bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādi.

Atvainojamies ikvienam par sagādātajām neērtībām, ko šodien izraisīja no laboratorijas saņemtie kļūdainie Covid-19 testu rezultāti PII “Sprīdītis”.