Valmierā koncertēs jaudīgais Ukrainas orķestris “Prime Orchestra”

Valmierā koncertēs jaudīgais Ukrainas orķestris “Prime Orchestra”

2023.gada rudenī vairākās Eiropas pilsētās, tostarp arī Valmierā, viesojas modernais Ukrainas krosoveru orķestris “Prime Orchestra” ar jaudīgu jaunu programmu “Rock Sympho Show”. Koncerts Valmierā, Valmiera Olimpiskajā centrā notiks 4. novembrī plkst. 19.00. Biļetes šeit.

“Rock Sympho Show 2023” – jauns iespaidīgs, spilgts un spēcīgs mūzikas šovs. Izrādes programmā iekļautas ekskluzīvas orķestra kaverversijas, kas pasaulslaveniem roka hitiem piešķir jaunu skanējumu, bagātinātu ar simfoniskām krāsām, skatītājiem tā ir iespēja atklāt savas iemīļotās mūzikas vēl neizpētītās šķautnes un uzlādēties.

“The Prodigy”, “Nirvana”, “Deep Purple”, “Kiss”, “Queen”, “The Beatles”, “Metallica”, “Depeche Mode”, “Imagine Dragons”, “Coldplay” un citi. Skanēs arī ukraiņu darbu rokversijas.

Izmantojot visu radošo un tehnisko arsenālu, divu stundu programmā “Prime Orchestra” lielā komanda, kurā ir profesionāli mūziķi un orķestra vokālisti, spēcīga rokgrupa, skaņu efektu meistars, dīdžejs un neticami harizmātisks diriģents, aicinās piedzīvot roka atmosfēru, dinamiku un dzinuli.

“Prime Orchestra” fenomens mūzikas un koncerttelpā ienāca 2014. gadā ka jauns ukraiņu mūzikas viļnis. Inovatīvais immersive crossover orķestris radīja nišu un uzreiz kļuva par “Sympho Show” koncertprogrammu līderi. “Prime Orchestra” veidoja pasaules hitu un skaņu celiņu kaverversijas un sajaukumus oriģinālā aranžējumā un iesaiņoja tos spilgtā vizuālā veidā. Orķestris izveidoja 20 programmas, sniedza vairāk nekā tūkstoti koncertu dažādās pasaules valstīs.

Palīdzība Ukrainai. “Prime Orchestra” sniedz koncertus Ukrainas atbalstam kopš 2022. gada maija. Savu priekšnesumu laikā viņi stāsta Eiropas publikai par savu personīgo pieredzi, par kara šausmām, rāda video, aicina palīgā ukraiņus un izsaka pateicību visiem, kam tas rūp. Orķestris nāk no Harkovas, UNESCO mūzikas pilsētas, ko kopš 2022. gada 24. februāra pastāvīgi apšauda Krievija. Tāpēc turnejas laikā orķestris organizē ziedojumu vākšanu ukraiņiem, kuri cieš no kara. Pateicoties koncertiem un gādīgo eiropiešu palīdzībai, jau 50 ģeneratori nodrošina cilvēkus ar enerģiju deokupētajās Harkovas apgabala pilsētās, ir nosūtīts medicīnas aprīkojums un piederumi invalīdiem, medikamenti, apģērbs, pārtika bērniem un citas lietas. Par savāktajiem līdzekļiem, pateicoties koncertiem, orķestris Vācijā iegādājās divas neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas un nosūtīja tās, lai glābtu cilvēku dzīvības Harkovas apgabalā, kā arī sniegta palīdzība dzīvnieku glābšanas organizācijām. Nesen orķestris iegādājās un dāvināja medicīnisko aprīkojumu rehabilitācijas centram “Ņezlamni” Ļvovā un speciālu autobusu ar hidroliftu ievainoto personu transportēšanai, kuras ārstējas Kijevas 8. pilsētas klīniskajā slimnīcā. Izrādes un neskaitāmās intervijas Eiropas laikrakstiem, radio un televīzijām sniedz māksliniekiem iespēju nodot galveno domu – neaizmirstiet, tuvumā notiek šausmīgs karš, Ukrainai vajadzīga palīdzība!

***

Сучасний український кросовер-оркестр PRIME ORCHESTRA восени 2023 року відвідає міста Європи з новою потужною програмою – ROCK SYMPHO SHOW!

Концерти відбудуться у містах Латвії, Чеської Республіки, Німеччини, Польщі, країн Прибалтики та інш. Концерт у Valmiera (Латвія) відбудеться 04 листопада, Valmiera Olimpiskajā centrā. Початок – 19.00.

ROCK SYMPHO SHOW 2023 – нове вражаюче, яскраве і потужне музичне шоу. У програмі виступу ексклюзивні кавер-версії оркестру, які дарують всесвітньо відомим рок-хітам нове, збагачене симфонічними фарбами звучання, а глядачам можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики та зарядитися драйвом!

THE PRODIGY, NIRVANA, DEEP PURPLE, KISS, QUEEN, THE BEATLES, METALLICA, DEPECHE MODE, IMAGINE DRAGONS, COLDPLAY та інші. Будуть виконані і рок-версії українських творів.

Використовуючи увесь творчий та технічний арсенал, впродовж 2 годин, наживо, велика команда PRIME ORCHESTRA у складі якої яскраві професійні музиканти та вокалісти оркестру, потужний рок-бенд, майстер звукових ефектів DJ та неймовірно харизматичний диригент – створюють неперевершену рок-атмосферу, шалену динаміку та драйв у новій програмі ROCK SYMPHO SHOW!

Коротка довідка. Феномен PRIME ORCHESTRA увірвався в музичний і концертний простір на хвилі якісно нової української музики у 2014 році. Інноваційний імерсивний кросовер-оркестр створив нішу і миттєво став лідером концертних Sympho Show програм. Prime Orchestra зробили своєю фішкою кавери та маш-апи світових хітів і саундтреків в авторському аранжуванні та упакували їх у яскравий візуал. Оркестром створено 20 програм, відбулося понад тисячу концертів у різних країнах світу.

Допомога Україні. PRIME ORCHESTRA дає концерти на підтримку України з травня 2022 року, коли вдалося евакуювати музикантів. Під час виступів вони розповідають європейському глядачеві про пережите особисто, про жахи війни, показують відео, закликають допомагати українцям та висловлюють слова подяки всім небайдужим. Оркестр родом з Харкова, міста Музики ЮНЕСКО, яке з 24 лютого 2022 року знаходиться під постійними обстрілами з боку РФ. Тому під час туру оркестр організовує збір коштів для страждаючих через війну українців. Завдяки концертам і допомозі небайдужих європейців 50 генераторів вже зараз дають людям енергію в деокупованих містах Харківщини, відправлено медичне обладнання та засоби для інвалідів, ліки, одяг, дитяче харчування та інше. На зібрані завдяки концертам кошти, оркестр купив у Німеччині і відправив дві карети швидкої допомоги, щоб рятувати людям життя в харківському регіоні, також була надана допомога організаціям з порятунку тварин. Нещодавно оркестром придбано і передано медичне обладнання для реабілітаційного центру “Незламні” у Львові, та спеціальний автобус з гідророліфтом для перевезення ампутаційних поранених, що проходять лікування у 8й міській клінічній лікарні м.Києва. Виступи та численні інтерв’ю європейським газетам, радіо, на телебаченні дають артистам можливість донести основне – не забувайте, поряд триває страшна війна, Україні потрібна допомога!