Valmierā karavīri veiks ikgadējo maršu

24. februārī Valmierā, militārās bāzes “Kaugurmuiža” apkārtnē Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljona karavīri veiks ikgadējo maršu.

Apmācību laikā būs redzama karavīru pārvietošanās kājām, izmantojot koplietošanas ceļus.

Zemessardze aicina iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos, un ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljons ir viena no jaunākajām profesionālā dienesta vienībām Nacionālajos bruņotajos spēkos, kurā uzdevumus veic profesionālā dienesta karavīri vairākās vietās Vidzemē – Valmierā un Gulbenes novada Stāmerienā. Tās pamatuzdevums ir stiprināt Nacionālo bruņoto spēku reaģēšanas spējas un veicinātu efektīvu un visaptverošu Valsts aizsardzības uzdevumu izpildi Vidzemes reģionā.

Izvēloties profesionālo dienestu, karavīri iegūst stabilitāti, konkurētspējīgu un motivējošu atlīdzību, sākot no 1100 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, kā arī plašas sociālās garantijas, karjeras izaugsmi, bezmaksas apmācību specialitātē, svešvalodās un citās dienestam nepieciešamās jomās. Lai pievienotos Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljonam, zvani uz tālruņa numuru 28665401 vai raksti uz e-pasta adresi

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljona
Komunikāciju nodaļas speciāliste
Tālr. 28665401
Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi