Valmierā karavīri pilnveidos militārās prasmes

No 18. līdz 22. oktobrim Valmierā, militārajā bāzē “Kaugurmuiža”, un tās apkārtnē notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Artilērijas baterijas militārās mācības, kuru laikā vienības karavīri pilnveidos militārās prasmes. 

Mācību laikā  militārajai bāzei pieguļošajā mežā pārvietosies karavīri formas tērpos ar ieročiem.  Mācību laikā netiek plānots izmantot jebkāda veida munīciju vai kaujas imitācijas līdzekļus.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos Valmierā un ar izpratni izturēties pret notiekošajām mācībām.

Jau ziņots, ka 22. kaujas nodrošinājuma bataljona teritorijā 2020.gadā uzsāka veidot pašgājējhaubiču artilērijas bateriju, kas devusi iespēju daudz plašākam reģiona iedzīvotāju lokam veidot profesionālo militāro karjeru Vidzemes reģionā. Par dienesta iespējām Artilērijas baterijā un Zemessardzes 22.nodrošinājuma bataljonā var interesēties pa tālruni: 28671227. 

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljons

Tālr.28619184

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi