Valmierā jauns bērnu dienas pieskatīšanas centrs “Stādiņš”

SIA “Izglītības un attīstības centra Universum” paspārnē darbu sācis dienas pieskatīšanas centrs “Stādiņš”. Centra izveides galvenā motivācija ir ģimenes, kuru bērni vēl neapmeklē pirmsskolas iestādi, dodot iespēju vecākiem nepieciešamības gadījumā uzticēt savu atvasi mums uz pāris stunām vai pat veselu dienu, kā arī regulāram apmeklējumam.

“Stādiņa” telpas ir veidotas tā, lai bērni justos pēc iespējas mājīgāk. Mēs ticam, ka bērns labāk attīstās rotaļājoties un mācoties kopā ne tikai ar vienaudžiem, bet arī kopā ar vecākiem bērniem; līdzīgi kā ģimenē. Tādēļ centrs pieskatīšanai pieņem bērnus vecumā no 1,2 līdz 7 gadiem, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00.

Kopā ar bērniem darbojas profesionala un mīloša skolotāja, kurai rūp katra bērna emocionālā un garīgā pilnveide. Mācību procesā bērni gūst izpratni par vērtībām, mācās izšķirt labo un ļauno cilvēku rīcībā, piedzīvo izglītības saikni ar reālo dzīvi.

Centra pievienotā vērtība ir  plašs Montesori materiālu klāsts, kurus skolotājs izmanto darbā ar bērniem. Tā ir aizraujoša, attīstoša un jēgpilna rotaļāšanās, kuras laikā bērns attīsta arī savu intelektuālo pusi. Papildus rotaļām, bērni dodas pastaigās, mielojās ar veselīgām uzkodām un guļ diendusiņu.

Pieskatīšanas izmaksas atkarīgas no bērna vecuma un deklarētās dzīvesvietas.

Pieskatīšanas centrs “Stādiņš” atrodas Marijas ielā 14, Valmierā.

Par pieteikšanos un papildus informācijai laipni aicinām sazināties ar Lailu Grigorjevu,  zvanot pa tālruni +371 26831918.