Valmiera – īstā vieta, kur uzlādēties!

Kad karstās vasaras dienas lēnām nomaina dzestrāki rīti un arvien biežāk jūtam rudenīgākus laikapstākļus, enerģijas lādiņš pamazām sāk izsīkt, bet tikai ne Valmierā! Te enerģija kūsā visur – Gaujas krastos, parkos, kafejnīcās, restorānos, visur, kur vien skaties. Tādēļ aicinām Tevi uz Valmieru – īsto vietu, kur uzlādēties un piepildīt savu enerģijas krātuvi ar pozitīvām emocijām!

Valmiera vēlas būt kopā ar Tevi! Tā pamanās būt Tavā televīzijā, lepojoties gan ar neparastiem pasākumiem, gan daudzsološām sporta komandām. Tā sveicina ikvienā veikalā, aicinot iegādāties, piemēram, gardo Valmiermuižas alu, “Liepkalni” cepumus un “Valmieras piens” produktus. Valmieras ielu atradīsi gandrīz ikvienā Latvijas pilsētā, un, iespējams, ka pašmāju dārzā iestādītās dāliju vai ābolu šķirnes ir tieši no Valmieras novada!

Savas enerģijas rezerves Valmierā var piepildīt kā saulainā, tā lietainā dienā. Durvis apmeklētājiem ver Valmieras peldbaseins ar dažādu izmēru baseiniem un atpūtas zonu, kultūrmīļus ciemos aicina Valmieras Drāmas teātris, kas jau pavisam drīz piedzīvos apjomīgas pārvērtības, neparastā fantāziju zeme NEONIJA nevienu neatstās vienaldzīgu, bet mājīgie restorāni un kafejnīcas parūpēsies, lai ikviena garšu kārpiņas tiek lutinātas! Sen zināma patiesība, ka viena diena Valmierā ir par maz, tādēļ no plašā naktsmītņu piedāvājuma izvēlies sev tīkamāko, lai Valmierā uzkavētos ilgāk!

Baudi! Ļaujies! Piedzīvo! Valmiera – īstā vieta, kur uzlādēties!

Apmeklējot tūristu piesaistes vietas, aicinām ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus!

Video skaties šeit!