“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” galvenā trenera pienākumus turpinās pildīt Oskars Virsis

VALMIERA GLASS VIA

Latvijas augstākās basketbola divīzijas klubs ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” informē, ka arī nākamajā sezonā galvena trenera pienākumus pildīs Oskars Virsis.

Virsis pagājušo sezonu klubā iesāka kā trenera asistents, bet galvenā trenera grožus pārņēma pērnā gada 23. oktobrī. Valmierieši pirmo uzvaru viņa vadībā izcīnīja jau otrajā mačā, kad savā laukumā ar 87:79 pagarinājumā tika uzveikta Rakveres ”Tarvas” vienība. Galvenā trenera amatā pērn Virsis aizvadīja 39 spēles.

”Paldies klubam par uzticību un par to, ka ļauj turpināt pagājušajā sezonā iesākto darbu. Pagājušajā sezonā mums daudzās epizodēs pietrūka tieši pieredze. Prieks, ka mājās ir atgriezušies mūsu pieredzējušie spēlētāji, kuri palīdzēs mūsu jaunajiem basketbolistiem progresēt. Uz nākamo sezonu skatos ar lielu optimismu, jo starpsezonā jau līdz šim esam paveikuši lielisku darbu. Paldies arī līdzjutējiem par lielo atbalstu pagājušajā sezonā. Mēs Jūs jutām! Paldies arī Valmieras novadam par lielisko infrastruktūru. Jau tagad nevaru sagaidīt pilnās Valmieras Olimpiskā centra tribīnes. Valmiera mīl basketbolu!” par sadarbības turpināšanu izteicās Virsis.

Klubā nākamajā sezonā atgriezīsies arī divi ilggadējie Valmieras līderi – Jānis Kaufmanis un Edmunds Elksnis. Tāpat turpināta sadarbība ar 19 gadus jauno un perspektīvo aizsargu Kristoferu Karlsonu. Virsis ir ceturtais oficiālais papildinājums šajā starpsezonā.

”Pagājušajā sezonā uzticējāmies Oskaram un iecēlām viņu galvenā trenera amatā pēc neveiksmīga sezonas ievada. Uzreiz bija jūtamas patīkamas pārmaiņas un uzskatām, ka viņš komandai dod tikai un vienīgi pienesumu. Ticam, ka viņš darīs visu, lai komanda varētu cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Novēlam viņam veiksmi, izturību un pozitīvām emocijām bagātu sezonu,” sacīja kluba ģenerālmenedžeris Roberts Zeile.

Spēlētāja karjeras laikā Virsis paguva uzspēlēt kā Ventspils, tā arī Valmieras komandās. Pārstāvēja arī ”Jēkabpils” klubu un Latvijas U18 izlasi, kurai palīdzēja izcīnīt Eiropas čempionāta (EČ) bronzas medaļas, ierakstot šo panākumu vēsturē, kā pirmo EČ medaļu Latvijas basketbolā pēc neatkarības atgūšanas. Pārstāvējis arī U16 un U20 jauniešu izlases. Ar ”Jēkabpils” komandu divreiz izcīnījis Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļas. Aizvadījis 387 spēles LBL un 123 Baltijas mērogā – kopā guvis 2 522 punktus.

Šobrīd Virsis paralēli trenē arī jauniešus Bertānu Valmieras Basketbola skolā (BVBS). Palīdzējis BVBS zēnu komandām tikt pie dažādām medaļām un tituliem.

Informācija: Reinis Aumeisters, 28338692