Valmiera Glass VIA mājas spēļu sezonas atklāšana

Valmiera Glass VIA

Jaunā ”Pafbet” Latvijas – Igaunijas apvienotās basketbola līgas (LIBL) sezona jau ir sākusies. ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbola komandas mājas spēļu sezona gan tiks atklāta 3. oktobrī jeb otrdien, kad Valmieras Olimpiskajā centrā viesosies līgas debitante Rīgas ”Zeļļi”. Spēles sākums plkst. 19.00, bet ieeja atvērta jau no plkst. 18.00.

Abām komandām šī būs sezonas otrā spēle. Valmieriešiem šī būs pirmā cīņa savā laukumā, kamēr rīdziniekiem pirmais duelis izbraukumā. ”Zeļļi” pirmajā spēlē uzveica ”Keila” komandu, kamēr valmierieši izbraukumā piekāpās Tallinas ”Kalev/SNABB” basketbolistiem.

Pirms mača himnu svinīgi izpildīs vietējā popgrupa ”Notiņas”, bet starp ceturtdaļām skatītājiem būs iespēja tikt pie mūsu atbalstītāju sarūpētām balvām, piedaloties dažādos konkursos. Pārtraukumos skatītājus turpinās priecēt ”Aurum” dejotājas – mūsu kluba karsējmeitenes. Arī šosezon mājas spēļu laikā darbosies gardais veikala ”Austris” bārs.

Skatītāju atbalsts vienmēr ir nepieciešams un vienmēr tiek novērtēts. Tiekamies Valmieras Olimpiskajā centrā, lai kārtīgi ieskandinātu jauno sezonu un kopīgi cīnītos par uzvaru. Stāv pāri visam Valmiera!

Iegādāties biļetes vari ŠEIT.

Informācija: VALMIERA GLASS VIA, Reinis Aumeisters, 28338692