VALMIERA GLASS 24 stundu Deitonas izturības sacīkstēs

29.janvārī VALMIERA GLASS vārds būs manāms, traucamies pa slaveno un starptautisko Deitonas spīdveja trasi Floridā ASV, kur norisināsies prestižās 24 stundu izturības sacīkstes sporta automašīnām.

Sacensībās startēs Drēzdenes T3 Motosport komanda ar jaudīgo Lamborghini Hurácan GT3 EVO, uz kuru spārniem viz VALMIERA GLASS uzraksts. Komandas mērķis ir cīnīties par uzvaru savā ieskaites klasē.

T3 Motosport komandu privāti atbalstījis AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels.

Lai komandai sekmīgs un pārliecinošs debijas starts sacensībās un jo īpaši komandas jaunajiem autosportistiem – Mateo Llarena no Gvatemalas un Maximilian Paul no Drēzdenes.

Vai zināji, ka ar stikla šķiedru padarām mašīnas ātrākas un drošākas? Tā ir, arī šīs sporta automašīnas veiktspējas uzlabošanai izmantota stikla šķiedra. Dzinējā, izplūdes sistēmā, karstuma pārsegā, kabeļos, riepu arkās, bremžu uzlikās un citviet, kur ir nepieciešama augsta siltuma, elektro un skaņas izolācija. Stikla šķiedras produkti ir lieliski materiāli pielietojumā, kur nav pieļaujamas temperatūras svārstības vai izplatība un ir ierobežots pieļaujamais vibrāciju un skaņu līmenis.

AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA un tās meitas uzņēmums (VALMIERA GLASS GRUPA) ir viens no vadošajiem stikla šķiedras ražotājiem Eiropā ar gandrīz 60 gadu pieredzi stikla šķiedras ražošanā. VALMIERA GLASS GRUPAS pamatdarbības virzieni ir stikla šķiedras pētniecība, stikla šķiedras produktu izstrāde, ražošana un pārdošana. VALMIERA GLASS GRUPA ir vienīgā uzņēmumu grupa pasaulē ar vertikāli integrētu struktūru un plašu stikla šķiedras produktu klāstu termoizolācijas tirgum ar temperatūras noturību līdz pat 1250 °C.

Informāciju sagatavoja:
Marika Upnere,
AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja