Valmiera FC – jauna vizuālā identitāte

VALMIERA FC

Valmiera FC ar prieku paziņo, ka jauno Optibet Futbola Virslīgas sezonu uzsāksim ar jaunu vizuālo identitāti.

Komandai jau kopš pirmssākumiem ir bijusi krāsaina vēsture, mainīts gan logo, gan nosaukums. No 1996. līdz 2016. gadam spēlējām, uz krūtīm liekot komandas pirmo logotipu, ar kuru arī no 1997. līdz 2003. gadam spēlējām virslīgā. 2016. gadā komanda mainīja nosaukumu, kļūstot par Valmiera Glass VIA, gadu vēlāk tika izcīnīta uzvara 1. līgā, kas ļāva mums atgriezties Latvijas futbola augstākajā līmenī. 2020. gada sezonā kļuvām par Valmiera FC, ar šo nosakumu spējot izcinīt bronzas un sudraba godalgas. 2022. gads arī nāk ar jauninājumiem, šoreiz ar prieku prezentējot mūsu jauno logotipu.

Kā jau jebkuram logotipam, arī šis ir ar īpašu stāstu un skaidrojumu. Trīs V – kā trīs Valmieras puikas; V ir Valmiera, V ir mūsu līdzjutēju rokas, kurās plīvo kluba šalles un deg dūmu sveces; visi V kopā – kā vienota komanda sastājusies aplī pirms spēles; sešstūris – kā elements no futbola bumbas; zvaigzne vidū, jo kopā mēs radām zvaigznes. Mēs vēlreiz maināmies, jo mēs ticam Raiņa teiktajam: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”

Turpinot par pārvertībām – jaunu vizuālo un tehnisko izskatu ieguvusi arī mūsu mājaslapa valmierafc.com, kura tagad būs pieejama trīs valodās ar plašu informācijas aptveri.