Valmierā darba vizītē viesojas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs

Valmierā darba vizītē viesojas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs. Foto: Ričards Gailums, Ivo Virsis, Evija Voitkāne, Jānis Olmanis, Guntis Gladkins, Raivis Bremšmits, Artūrs Toms Plešs, Jānis Baiks, Evija Nagle.

Piektdien, 25. februārī, Valmierā darba vizītē viesojās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ministra biroja vadītāja Laila Spaliņa, ministra padomniece komunikācijas jautājumos Annemarija Rukšāne un Valsts ilgtspējīgas attīstības plānošanas departamenta direktors Raivis Bremšmits.

Ministrs tikās ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku, priekšsēdētāja padomnieci Ilonu Kalniņu, priekšsēdētāja vietniekiem Ričardu Gailumu, Jāni Olmani un Gunti Gladkinu, izpilddirektori Eviju Voitkāni, izpilddirektores vietniekiem Eviju Nagli, Ivo Virsi un Sandi Svarinski. Vizītes laikā pārrunātas mājokļu pieejamības veicināšanas iespējas, industriālo teritoriju attīstība, klientu apkalpošanas centru darbība, tāpat arī pašvaldības civilās aizsardzības komisijas gatavība reaģēt krīzes gadījumā. Ministrs Artūrs Toms Plešs informēja par VARAM izstrādātajiem pašvaldību investīciju un atbalsta instrumentiem, kā arī iespējām pretendēt uz kādu no ministrijas pārziņā esošajām Eiropas Savienības fondu programmām.

Ministrs apmeklēja arī SIA “Daiļrade koks”, uzzinot par uzņēmuma attīstību un turpmākajiem plāniem. Tāpat arī klātienē apskatīja topošo Rūpniecības un eksporta parku (bijušā gaļas kombināta teritorija). Vizītes noslēgumā ministrs apmeklēja valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru Kocēnos.

FOTOGALERIJA