Valmierā būs kora “Kamēr” labdarības koncerts

Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā 1.maijā plkst.17.00 aicinām uz kora "Kamēr" labdarības koncertu. Vēloties sniegt atbalstu karā cietušajiem, organizatori aicina kā koncerta ieejas maksu veikt ziedojumu Ukrainas cilvēkiem

Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā 1.maijā plkst.17.00 aicinām uz kora “Kamēr” labdarības koncertu. Vēloties sniegt atbalstu karā cietušajiem, organizatori aicina kā koncerta ieejas maksu veikt ziedojumu Ukrainas cilvēkiem.

Jauniešu kori “Kamēr…” ar izcilo komponistu Rihardu Dubru vienojusi cieša sadarbība vairāku gadu garumā, kā rezultātā tapuši korim nozīmīgi oriģināldarbi. Kolektīva mākslinieciskais vadītājs Aivis Greters komponistu uzrunājis jaunam projektam – radīt “Kamēr…” koristu balsīm lielas formas skaņdarbu ērģeļmūzikas, saksofonu kvarteta un sitaminstrumentu dueta pavadībā. Tā tapis jaundarbs “Pasaules radīšana”.

Piedalās: jauniešu koris “Kamēr…”, ērģelniece Digna Markule, Rīgas Saksofonu kvartets, sitaminstrumentālisti Marta Kauliņa-Pelnēna un Rihards Zaļupe.

Biļetes ir pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Koncerta ienākumi ar portāla “ZIEDOT.LV” starpniecību tiks ziedoti Ukrainas iedzīvotājiem.

Uz tikšanos!

Koncerta vizuālā identitāte: Haralds Saknītis

Atbalsta: Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departaments, Valsts kultūrkapitāla fonds un Liepājas Simfoniskais orķestris.

Informāciju sagatavoja:

Koris “Kamēr”