Valmierā būs jauns rotaļlietu veikals “Rotaļnīca”

Rotaļnīca

Sestdien, 22. jūlijā, pilsētas svētku noskaņa būs jūtama arī Georga Apiņa ielā 12, Valmierā, kur durvis vērs jauns bērnu rotaļlietu veikals “Rotaļnīca”, piedāvājot radošas un attīstošas rotaļlietas visa vecuma bērniem.  

Veikala klāstu veido attīstošas koka rotaļlietas, preces zīdaiņiem, izglītojošas spēles, galda un kāršu spēles, plašs radošo aktivitāšu klāsts, idejas aktīvai atpūtai un virkne citu, bērniem noderīgu rotaļlietu un aksesuāru. Preču sortiments rūpīgi atlasīts daudzu gadu laikā, atrodot skaistākās un kvalitatīvākās rotaļlietas Eiropas tirgū.

Sestdien, 22. jūlijā bērnus sagaida bezmaksas radošas aktivitātes, rotaļāšanās ar lielizmēra ziepju burbuļiem, un, ja laika apstākļi būs labvēlīgi, bērni pat varēs izmēģināt, kā ir būt pašam ievilktam milzīgā ziepju burbulī! Par godu veikala atklāšanai, 22. jūlijā pircējus priecēs arī īpašas atlaides visam sortimentam un pārsteiguma dāvanas! Aktivitātes plānotas visas dienas garumā no plkst.11:00 līdz pat 17:00. 

Veikala “Rotaļnīca” saimnieki ir SIA VARIS Toys, kas Valmieras novadā jau vairāk kā 20 gadus zināmi, kā rotaļlietu ražotāji. Ar VARIS koka konstruktoriem uzaugusi jau vesela paaudze! Tieši rotaļlietu ražošana bijusi tā, kas soli pa solim novedusi arī līdz idejai par rotaļlietu veikalu, kurā apkopoti zīmoli un ražotāji, kas nes ideju par kvalitatīvām un attīstošām rotaļlietām bērniem.

“Savā veikalā mēs stingri ievērojam rotaļlietu kvalitātes, bērna attīstības un dizaina aspektus, tāpēc veikalā būs pieejami īpaši atlasīti ražotāju produkti, kas tiešā veidā atspoguļo VARIS Toys ideju par kvalitatīvām, skaistām un galvenais – attīstošām – rotaļlietām,” norāda veikala pārstāvji. Produktu klāstā ir pieejamas pašu ražotās VARIS Toys koka rotaļlietas un rūpīgi atlasīts sortiments no tādiem Eiropā zināmiem ražotājiem, kā Djeco, Tuban, Svoora, Fuernis, Les Deglingos un citi.

Veikals “Rotaļnīca” Rīgā darbojas jau 11 gadus, un nu krāšņo sortimentu nolemts piedāvāt arī Valmierā. “Mēs esam pārliecināti, ka bērnība ir par īsu sliktām rotaļlietām! Tāpēc veikals “Rotaļnīca” ir vieta, kur var atrast vislabākās rotaļlietas, īpašu apkalpošanu un personālu ar izpratni par bērnu un viņu vecākiem nepieciešamajām lietām,” norāda veikala pārstāvji.

VARIS Toys daudzus gadus guvis atzinību Eiropā un pasaulē, kā kvalitatīvu un attīstošu koka rotaļlietu ražotājs, un šo gadu laikā iepazinis arī citus, līdzīgus uzņēmumus, kas pievērsušies kvalitatīvu rotaļlietu ražošanai. Tā gadu gaitā arī izveidojies veikala “Rotaļnīca” sortiments, kas veidots no Eiropā bāzētiem zīmoliem. Varis Toys pirmsākumi ir saistīti ar uzņēmumu Saime, kas Valmieras novada Rencēnos tika nodibināts 1988. gadā. Tolaik Saime nodarbojās ar dažādu koka izstrādājumu ražošanu, kas bija paredzēti eksportēšanai uz Dāniju, Vāciju un Somiju. 2000. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz Varis Toys un pievērsās koka rotaļlietu ražošanai. Savukārt vēl 10 gadus vēlāk pievērsās rotaļlietu vairumtirdzniecībai, sadarbojoties vairākiem pasaulslaveniem Eiropas uzņēmumiem.